Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/23520/stavebniodbornik_cz/www/wp-config.php on line 57

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/23520/stavebniodbornik_cz/www/wp-config.php on line 58
Vybíráte bytový textil? Poradíme, jak na to – StavebníOdborník.cz

StavebníOdborník.cz

Online magazín o bydlení a stavebnictví

Vybíráte bytový textil? Poradíme, jak na to

Rozhodli jste se koupit si do bytu něco nového, něčím ho vylepšit, a volba padla na to, že si do interiéru pořídíte nový bytový textil? Pokud ano, dáme vám několik rad, jak vybrat to pravé, co vám bude dobře sloužit, ale i dobře vyhovovat. Stačí když dodržíte několik pravidel a budete maximálně spokojeni. To vám garantujeme.

Co vše potřebujete?

Na začátku je dobré si ujasnit, co vše budete potřebovat. Tedy ujasnit si, jaký bytový textil budete chtít koupit a kde bude mít své místo. Jednat se může třeba o záclony na vaše okna, stejně jako něco, čím vylepšíte prostor vašeho gauče, vaši postel, nebo jím vytvoříte pouze několik ozdobných prvků, třeba na stěnách. Až když máte jasno, můžete vyrazit do obchodu.

Hleďte na kvalitu

Trh je poměrně bohatý na řadu různých věcí, které se liší jak svou cenou, tak i kvalitou. Pokud nechcete šlápnout vedle, volte raději materiály kvalitnější. Ty poznáte třeba i podle takzvané gramáže. Toto dodržujte hlavně u textilu, která se bude denně používat. Příkladem jsou vaše závěsy, které budete každý den zatahovat a roztahovat. Jistě nechcete, aby se po pár měsících začaly trhat, nebo se začala takzvaně sypat. Sázkou na kvalitu toto eliminujete.

Nebojte se barev

Není nutné držet se v oblasti designu příliš při zemi. Dnes je jasným hitem pestrost a výraznost. Toho se držte, když bytový textil vybíráte. Hitem jsou nejenom výraznější barvy, které pomohou narušit šeď interiéru, ale třeba i různé neobvyklé vzory. I když se to nezdá, stačí často pár věcí a najednou bude váš interiér vypadat zcela jinak. Samozřejmě o poznání lépe.

Zvolte správný materiál

Že by měl být kvalitní, to již víte. Ale jaký konkrétně zvolit? To se odvíjí od toho, co kupujete. Pokud jde třeba o povlečení do vaší ložnice, je možností více než dost. Hitem je třeba klasická bavlna. Stejně tak je zajímavou možností satén, ale chybu neuděláte ani s flanelem, nebo třeba s krepovou variantou. Je to na vás.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..