Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/23520/stavebniodbornik_cz/www/wp-config.php on line 57

Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/23520/stavebniodbornik_cz/www/wp-config.php on line 58
Vše pro stavbu na jednom místě – StavebníOdborník.cz

StavebníOdborník.cz

Online magazín o bydlení a stavebnictví

Vše pro stavbu na jednom místě

Hledáte-li pro svůj projekt v Praze a okolí spolehlivého dodavatele stavebního materiálu, můžete se bez obav obrátit na firmu BigMat stavebniny Praha, která nabízí širokou škálu stavebnin pro všechny. Nezáleží na velikosti vaší stavby, na své si přijdou jednotlivci, kteří staví svépomocí, drobní podnikatelé i velké developerské firmy. Pro nás není žádný projekt příliš malý nebo velký.

Od základů po střechu

V naší pobočce stavebnin na Praze 10 nebo Praze 8 najdete vše pro hrubou stavbu od základové desky až po střechu a tím to rozhodně nekončí. Nakoupíte zde vše pro dokončení vašeho vysněného domu přesně podle představ. Součástí prodejny na Praze Libni je dokonce míchací centrum a oddělení kachliček, se kterými dovedete interiér k dokonalosti. Výrobky jsou ověřené a odzkoušené zákazníky z jiných zemí Evropy se stejnými klimatickými podmínkami, můžete se naprosto spolehnout, že obstojí našemu českému počasí.

Pro šikovné řemeslníky

Přijďte k nám nakoupit skvělé nářadí. Vybere si kutil amatér i řemeslník profesionál, naše nářadí uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Kvalitní nářadí je skvělá investice do budoucnosti, pokud mu věnujete náležitou péči, tak se vám odvděčí dlouhou životností a bude sloužit po dlouhá léta. Odzkoušejte si naše nářadí přímo na místě, naši proškolení zaměstnanci vám rádi s výběrem pomohou.

Když si nevíte rady

Pokud si nejste jisti správným výběrem materiálu, nebojte se přijít do některé z našich poboček. Vyškolený personál je připraven poradit s nákupem a následně vám udělá přehlednou kalkulaci výdajů. Že si nemáte materiál jak dopravit na stavbu? Žádný problém, nabízíme dopravu za rozumné ceny. Pokud váháte, přijďte se k nám podívat a promluvit si o vašich plánech, které můžeme společně realizovat.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..