StavebníOdborník.cz

Online magazín o bydlení a stavebnictví

Bazény z Českých Budějovic

Bazény
Ohodnoť článek

Toužíte-li po příjemných letních radovánkách, rozhodně stojí za to si pořídit bazén. V letních parních dnech může být tento způsob ochlazení k nezaplacení.

Dnešní trh nabízí celou řadu různých typů bazénů a na výběr máte hned z několika firem, kteří se speciálně této problematice věnují. Za zmínku stojí například i společnost Izoplast a.s. z Českých Budějovic. Ta se věnuje výrobě bazénů již řadu let a má nenahraditelné zkušenosti.

Nemáte dostatek prostoru? Pořiďte si nadzemní bazén

Pokud máte zahradu již zařízenou a v podstatě nemáte dostatek prostoru na pořízení většího bazénu, nemusíte zoufat. Dnes existuje řada alternativ, mezi které patří například nadzemní bazény.

U nich nejsou potřebné velké stavební úpravy. V podstatě jen upravíte, respektive vyrovnáte terén na místě, kde by měl bazén stát.

Výhodou nadzemních bazénů je jejich snadná instalace a manipulace. Navíc je můžete umístit na své zahradě kamkoliv. Zapadnou opravdu všude. A cena? Více než příznivá. O to víc vás bude těšit fakt, že tento typ bazénů vydrží roky!

Plastové bazény pro náročné

Jestliže patříte mezi náročnější sortu lidí, plastové bazény jsou pro vás tím pravým ořechovým. Počítejte ale, že vaše zahrada si vyžádá výraznější stavební úpravy. K instalaci tohoto typu bazénu budete totiž muset mít před chystanou jámu, do které se umístí.

Měli bychom ovšem podotknout, že jejich životnost je vysoká. A co víc, můžete si zvolit z různých tvarů a velikostí. Na výběr máte například oválné, obdélníkové nebo kruhové plastové bazény.

Z dalších typů, které firma Izoplast a.s nabízí jsou foliové bazény. Jedná se v podstatě o hydroizolační folii, která se zapracuje již do nachystané betonové jámy. Jakou jámu si nachystáte, takový budete mít bazén. Tato folie je odolná proti všem vlivům, díky kterým je v rámci běžného využívání bazénu namáhána.

A co vy, chystáte si pořídit bazén? Podělte se s námi o to v komentářích.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..